Kooperacja polsko-niemiecka Kooperacja Niemcy Eksport do Niemiec
Niemcy - Eksport -kontakty handlowe kraje niemieckojęzyczne -Niemcy Austria Szwajcaria pośrednictwo handlowe


 Polen - import Export - Niemcy
eksport produktów i usług współpraca polsko-niemiecka - promocja
Firma - Oferta eksportu produktów
Usługi - promocja polskich firm
Dotacje dla firm
Tłumaczenia polsko-niemieckie
KontaktGości on-line: 1


ctctctctctct
odsłon


Valid HTML 4.01!


Polityka prywatności i cookies

Dotacje dla firm

Przedsiębiorcy zainteresowani możliwością uzyskania dofinansowania na rozwój działalności eksportowej mogą uzyskać więcej informacji na stronie Portalu Funduszy Europejskich (www.funduszeeuropejskie.gov.pl) lub na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (www.parp.gov.pl).

Zwrot podatku z zagranicy.

Odzyskaj zapłacony podatek z Niemiec i Austrii.

Każda osoba, która pracowała legalnie w Niemczech lub Austrii i odprowadzała zaliczki na podatek może ubiegać się o zwrot nadpłaconego tam podatku.

Jako przedstawiciel renomowanej niemieckiej kancelarii podatkowej, która od kilkunastu lat reprezentuje polskie firmy jednoosobowe i pracowników z Polski wobec niemieckich urzędów skarbowych i uzyskuje dla nich zwrot nadpłaconego podatku, rozszerzyliśmy ofertę naszych usług o zwrot podatku z zagranicy (zwrot podatku z Niemiec i Austrii). Niemiecka kancelaria podatkowa, z którą współpracujemy, specjalizuje się w sporządzaniu zeznań podatkowych osób pracujących za granicą: pracowników i firm jednoosobowych. Kancelaria wykonuje także usługi księgowo-płacowe i rozliczenia z urzędem skarbowym dla firm polskich, które prowadzą działalność na terenie Niemiec i Austrii oraz pomaga w założeniu własnej firmy na terenie Niemiec. Firma, z racji swojego kilkunastoletniego doświadczenia w branży, jest znana i ceniona przez niemieckie urzędy skarbowe, zna doskonale wszelkie procedury i wymagania prawne, wie, jakich dokumentów z Polski żądają miejscowi urzędnicy, a to pozwala jej na szybkie i skuteczne odzyskanie i zwrot podatku z zagranicy. Niejednokrotnie odzyskiwana jest maksymalna kwota zapłaconego podatku.

Kancelaria pobiera prowizję po wykonaniu usługi. Standardowa wysokość prowizji jest uzależniona jest od kwoty zwrotu podatku z zagranicy (Niemiec lub Austrii).

Zwrot podatku z Niemiec

Każdy, kto w Niemczech podlega obowiązkowi podatkowemu, ma prawo do odzyskania nadpłaconego podatku. Na zwrot podatku w Niemczech mają wpływ różne wydatki, które dana osoba lub firma ponosi, aby utrzymać swoje stanowisko pracy (m.in. koszty dojazdów, czynsz, wydatki na ubezpieczenie itd.). Renomowana kancelaria podatkowa z Niemiec pomoże Państwu odzyskać podatek z Niemiec nawet za 4 lata wstecz.

W przypadku zainteresowania usługą zwrot podatku z Niemiec prosimy o kontakt.

Zwrot podatku z Austrii

Każdy, kto pracował w Austrii i od jego zarobków odprowadzano podatek od wynagrodzenia, może starać się o zwrot podatku z Austrii. Podobnie, jak w przypadku zwrotu podatku z Niemiec, także tutaj wpływ na to mają różne poniesione wydatki. O zwrot podatku z Austrii można ubiegać się za 5 lat wstecz.

W przypadku zainteresowania usługą zwrot podatku z Austrii prosimy o kontakt.

Zwrot podatku z Holandii

Kancelaria pomaga także przy rozliczeniach z holenderskim urzędem skarbowym. W przypadku większości osób, które pracowały w Holandii, warto także złożyć zeznanie podatkowe, aby odzyskać podatek z zagranicy.

W przypadku zainteresowania usługą zwrot podatku z Holandii prosimy o kontakt.

Fundusze europejskie. Dotacje z Unii Europejskiej .

Członkostwo w Unii Europejskiej daje polskim przedsiębiorcom wiele możliwości poprzez skorzystanie z bezzwrotnych dotacji dla przedsiębiorców, właścicieli gospodarstw rolnych, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji.

Fundusze Europejskie i dotacje z budżetu RP to ogromne wsparcie dla uprawnionych do pomocy podmiotów i warto z niego skorzystać.

Copyright © 2005 by GmbH-Gründung

Kooperacja Niemcy, Austria, Szwajcaria . Pośrednictwo handlowe. Współpraca, tłumaczenia-niemieckie. Eksport-produktów-Wrocław